Inteligentní termoska II 0,35l ALFI new

Termosky, láhve a jídelní nádoby » Termosky

stone age

stone age

červená

červená

růžová jednorožec

růžová jednorožec

modrá

modrá

lední medvěd

lední medvěd

one world zelená

one world zelená

růžová princezna

růžová princezna

opice

opice

bagr

bagr

ryby

ryby

modrý kůň

modrý kůň

zvířátka fotbal

zvířátka fotbal

potápěč

potápěč

mořská víla

mořská víla
 
Cena:645.00
skladem

Proč inteligentní? Protože jen otevřete víčko a pijete! Jak jednoduché a rychlé. Žádné šroubování a nalévání nápojů do hrnku. Vhodné především pro děti a aktivní lidi, prostě pro všechny ty, co se chtějí rychle a jednoduše napít nápoje v teplotě, kterou si sami zvolí. S naší Inteligentní termoskou se zvládnete napít jednoduše jednou rukou.
Inteligentní termoska nabízí  komfort v kombinaci láhve na pití a výhod isolačních vlastností termosky. Korpus termosky je vyroben z nerezové oceli, tzn. z hygienického materiálu.  Jedná se o nerezovou potravinářskou ocel, která je odolná vůči kyselinám, a to i vůči nápojům obsahujícím velké množství ovocných kyselin nebo uhličitanů, přičemž je výjimečně odolná vůči nárazům a úderům. Inteligentní termoska udržuje ideální teplotu nápojů několik hodin. Vakuový (isolační) obal Inteligentní termosky se skládá ze dvou nerezových stěn oddělených dutinou, ve které je vakuum. Tímto je obsah termosky dokonale izolován od okolní teploty.


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:  Před plněním termosky teplými nápoji, nechte horké nápoje vychladnout na teplotu určenou k pití! Vzhledem ke svým  izolačním schopnostem udržuje Inteligentní termoska svůj obsah téměř v konstantní teplotě po dobu několika hodin. Z tohoto důvodu hrozí nebezpečí opaření horkými nápoji!   

 

- termoska s pítkem o objemu 0,35l
- 100% těsnící
- 5 let garance na izolační vlastnosti (12h teplé, 24hodin studené)
- materiál: nerezová ocel, picí část: plast
- odolná vůči oděrům a nárazům
- vyrobená z netoxických materiálů
- víčko s pojistkou
- rozměry: průměr 77 mm, výška 223 mm

 

Vysoká kvalita, funkční použití a velké množství krásných designů – to jsou atributy, které vypovídají o společnosti alfi GmbH, jejichž produkty vám fima TERLA s.r.o., jako výhradní dovozce outdoorového zboží této značky, nabízí. Všechny produkty, jež dovážíme jsou:
-vyvinuty a vyrobeny v Německu ( téměř stoletá tradice firmy)
-z netoxických  a recyklovatelných materiálů
-100% těsnící

 

 

Doporučujeme přikoupit

Náhradní víčka k inteligentní termosce II Alfi new
70.00