Inteligentní termoska II 0,5l ALFI new

Termosky, láhve a jídelní nádoby » Termosky

pirát

pirát

zelená puntík

zelená puntík

kravička

kravička

kůň

kůň

modrá ovce

modrá ovce

crazy balls

crazy balls

zvířátka v lese

zvířátka v lese

oranžová

oranžová

modrá

modrá

pony

pony

trucks

trucks

Cena:710.00
skladem

Proč inteligentní? Protože jen otevřete víčko a pijete! Jak jednoduché a rychlé. Žádné šroubování a nalévání nápojů do hrnku. Vhodné především pro děti a aktivní lidi, prostě pro všechny ty, co se chtějí rychle a jednoduše napít nápoje v teplotě, kterou si sami zvolí. S naší Inteligentní termoskou se zvládnete napít jednoduše jednou rukou.
Inteligentní termoska nabízí  komfort v kombinaci láhve na pití a výhod isolačních vlastností termosky. Korpus termosky je vyroben z nerezové oceli, tzn. z hygienického materiálu.  Jedná se o nerezovou potravinářskou ocel, která je odolná vůči kyselinám, a to i vůči nápojům obsahujícím velké množství ovocných kyselin nebo uhličitanů, přičemž je výjimečně odolná vůči nárazům a úderům. Inteligentní termoska udržuje ideální teplotu nápojů několik hodin. Vakuový (isolační) obal Inteligentní termosky se skládá ze dvou nerezových stěn oddělených dutinou, ve které je vakuum. Tímto je obsah termosky dokonale izolován od okolní teploty.

 


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:  Před plněním termosky teplými nápoji, nechte horké nápoje vychladnout na teplotu určenou k pití! Vzhledem ke svým  izolačním schopnostem udržuje Inteligentní termoska svůj obsah téměř v konstantní teplotě po dobu několika hodin. Z tohoto důvodu hrozí nebezpečí opaření horkými nápoji! 

 

Vysoká kvalita, funkční použití a velké množství krásných designů – to jsou atributy, které vypovídají o společnosti alfi GmbH, jejichž produkty vám fima TERLA s.r.o., jako výhradní dovozce outdoorového zboží této značky, nabízí. Všechny produkty, jež dovážíme jsou:
-vyvinuty a vyrobeny v Německu ( téměř stoletá tradice firmy)
-z netoxických  a recyklovatelných materiálů
-100% těsnící

 

Doporučujeme přikoupit

Pítko na inteligentní termosku II Alfi new
120.00