Kukla outlast

Čepice, kukly a nákrčníky » Kukly

tmavě modrá

tmavě modrá

ledově modrá

ledově modrá

šedý melír

šedý melír

světle růžová

světle růžová

světle šedá

světle šedá

khaki

khaki

tabulka velikostí

tabulka velikostí
  
Cena:270.00
skladem

Outlastová kuklička je výbornou volbou, pokud chcete ochránit citlivou hlavičku Vašeho dítěte před nepřízní počasí. Pružný materiál se přizpůsobí každému a chvíli poroste s dítkem.

Kukla se skládá z nákrčníku a kapucky, takže v teple bude nejen hlava, ale i krk a ramena. Přesto že se zdá být poměrně tenká, vlastnosti teplocitlivého Outalstu zajistí dostatečný tepelný komfort na jaře, podzim ale i v mírnější zimě. V teplotách hodně pod bodem mrazu doporučuji kuklu kombinovat ještě s čepičkou.

Outlast® je v pocitu ideálního tepelného komfortu nenahraditelný. Není horko, není zima. Outlast® reaguje na změny teploty vnitřního i vnějšího prostředí. Mezi pokožkou a vrstvou Outlast® se tak vytváří příjemné mikroklima. Díky své schopnosti opakovaně akumulovat teplo a následně ho opět uvolňovat udržuje po celou dobu stabilní teplotu.
Outlast® omezuje pocení! Zatímco většina materiálu „redukující“ pocení pracuje na principu rychlého a důkladného odvodu potu od těla, Outlast® redukuje přímo vznik potu.

Doporučujeme jako praktický a funkční kousek oblečení, více než vhodný pro nastávající podzim a zimu do šátku, kočárku či prostě „jen tak“
Bavlněný úplet s příměsí outlastu v nádherných sytých barvách si jistě brzy oblíbíte.

Údržba: praní v pračce na 60°C

Materiál: 67% bavlna, 29% Outlast®, 4% elastan

Velikost:

vel. 1 - 6-12 měsíc

vel. 2 - 12-18 měsíců

vel. 3 - 18-24 měsíců

vel. 4 - 24-36 měsíců

 

foto: ilustrativní - barvy dostupné dle rollboxu